Kullanım Koşulları

Bu sitede yayınlanan içerikler Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported lisansı ile lisanslanmıştır.

Lisansın şartları kısaca aşağıda anlatılmış olmakla birlikte asıl lisans metnine Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported adresinden ulaşabilirsiniz.

Lisans şartları

– İçerikler, ancak kaynak gösterilip asıl sayfaya bağlantı verilmek suretiyle kullanılabilir.

– Bu siteden (tercan.net) alıntılanan içeriklerin herhangi bir ticari amaçla kullanılması, satılması veya pazarlanması mümkün değildir.

– İçeriklerin alıntılanmasına izin verilmesi; alıntı yapan kişi veya kuruluşa, alıntılanan içeriklerde herhangi bir değişiklik yapma hakkı vermez. İçerikler, bu sitede yayınlandığı şekliyle orijinal hallerinde yayınlanmak zorundadır.

– Sitede yer alan içeriklerin yukarıdaki şartlar dışında kullanılması, ancak telif sahibinin yazılı izni ile mümkündür. Telif sahibinin yazılı izin olmadıkça yukarıdaki şartlar geçerlidir.

– Bu siteden alıntılanan içerikler üzerinden başkalarınca gerçekleştirilebilecek diğer alıntılarda da, alıntı yapan bu lisansı korumakla yükümlüdür. Bu lisans koruma işlemini sağlamanın en kolay yolu da alıntılanan içeriğin altına “Kaynak: tercan.net”  şeklinde bağlantılı (linkli) bir ibare ile telif sahibine atıfta bulunmaktır. Verilecek bağlantı, alıntı metninin adresine olabileceği gibi sitenin ana sayfasına da olabilir.

Örnekler:
Kaynak: Kullanım Koşulları
Kaynak: tercan.net

Ek şartlar

Yukarıda belirtilen şart ve kurallar haricinde Gizlilik Bildirimi sayfasında belirttiğimiz ve log dosyaları ile saklanan kayıtlar, resmi makamlar tarafından talep geldiği takdirde bağlı bulunduğumuz yasalar çerçevesinde ilgili makama verilebilir.